Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Edukacja » Marketingové kurzy


Marketingové kurzy

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Chci studovat marketing a přemýšlím o přihlášení do online kurzů. Může někdo doporučit nějaké dobré marketingové kurzy v ČR? Jaký materiál se v kurzech probírá? Jak dlouho tyto kurzy trvají a kolik stojí?

0

2

Ahoj! Absolvoval jsem marketingové kurzy na vzdělávací platformě Laba a mohu je vřele doporučit! Získal jsem spoustu užitečných znalostí a dovedností, které jsem již uplatnil v praxi. Kurzy jsou velmi vhodné pro studium v ​​online formátu, mohl jsem studovat kdykoli pro mě vyhovující, aniž bych opustil domov. Kurzy zahrnují různá témata související s marketingem, jako je digitální marketing, SEO, obsahový marketing a další. Každý modul obsahuje jak teoretický materiál, tak praktické úkoly, které pomáhají upevnit znalosti. Kurzy mají navíc možnost nechat si poradit od zkušených lektorů a komunikovat s ostatními studenty. Délka kurzů závisí na zvolené úrovni. To je obvykle 6-8 týdnů, ale kurzy můžete absolvovat rychleji nebo pomaleji v závislosti na vašem rozvrhu a tempu studia. Cena kurzů se také liší v závislosti na úrovni, ale považuji to za velmi rozumné vzhledem k množství materiálu, který obdržíte. Obecně jsem s kurzy velmi spokojená a doporučuji je každému, kdo chce studovat marketing https://l-a-b-a.cz/lecture/marketing.

0


You are here » Poland » Edukacja » Marketingové kurzy